14 Úno

Plus velikosti oblečení s potiskem černá a bílá

Super měkké šaty s krásným vzorem černé a bílé.

qunzi má velmi svátek oči na vodopád efektu v krku tak, aby to pěkně nad poprsí.

Village Printed Plus Size Chiffon

Je to formuje a usnadňují, drapérie v žaludku díla camouflerende.

Vyrábí se v příjemný měkký a elastický šifon, tak to je super pohodlné na nošení. Jen na skok.

Prosím uvědomte si, že cíle jako vždy střechu kde je oblečení naplocho na stůl. Tento model je navržen tak, aby sedět a materiál je pružný.

13 Úno

Dlouhé tmavé fialové Maxi šaty s záhybů a kapsy

Velmi pěkné dlouhé maxi šaty v lahodné viskózová jersey.

Viskóza je jersey neuvěřitelně dobré základního materiálu. Má nádherný pocit těžkých a velmi pohodlné na nošení. To připadá opravdu pěkně na měkkou tělo a tak to není.

Šaty velmi pěkné ženské škrty, které zvýrazní ženské tělo v nejlepším způsobem. To je poměrně dlouhý a má dlouhé rukávy. Má krásný kulatý výstřih s širokým okrajem. Na přední straně existuje mnoho zatížení, která dělá šaty vodopády opravdu pěkný. A tak mají dvě nepodvádí kapsy na stranách.

V tomto oblečení je ty ženský a pohodlné. A ty šaty ve vysoké kvalitě, které si můžete vychutnat na dlouhou dobu.
Opravdu roztomilý světle modré šaty s krásným potiskem s červenými a růžovými růžemi. Šaty má velmi vhodný rám výstřih s růžovými stužkami a odnímatelnou růžové luk.

Má malé křídlo rukávy i s jasně červené stužky. Sukně má velmi dosáhnout a šaty si super pěkný tvar. Pokud umístíte do jedné z našich luxusních Tyl sukni pod.

Šaty, však lze také použít bez lámavé a jsou tak prostě víc utlumený v šedesátých výrazu.

12 Úno

Šedá Jersey šaty s rolák

Krásné šaty v lehké a měkké šedé jersey kvality. Tady jeden profil s easy-line tvarem, určitě to není příliš těsný, ani příliš volná. Šaty má pěkný rolák. Límec je v dvojité vrstvy a tiše a hezky.

Jednoduché a velmi použitelné šaty. Noste leginy a punčocháče. A je-li to nezbytné. spodnička pod tak je ještě hezčí.
Šedé šaty s krajkou
Pěkné šaty Veto v designu jednoduché a přesto trochu syrové. Šaty se zabývalo v lahodnou měkkou holý Jane viskózy. Má jemné detaily s černou krajkou na předním dílu a přes ramena. A s dvěma černými švy se přední část a černý šev tak uprostřed na zadní panel.

Výstřih je kulatý s šedé ohraničení. A rukávy jsou 3/4 dlouhé. Šaty jde těsně nad kolena jsou zaoblené přední a zpět a klesá pod kolenem. Používat to jako to je, když je pěkné počasí, nebo Dejte ty černé džínové leginy pod v pohodě, když dostane cool.

11 Úno

Maxi šaty s bílými puntíky

Krása klasické červené šaty s bílými puntíky. Oblečení je od wholesaleably.com, je navržen a šité v Číně. Je to opravdu dobré řemeslné zpracování a kvalita jsou horní zářez.

Vyrábí se v lahodné organické bavlny kvality, že jak jsou velmi pohodlné na nošení a že drží barvu a tvar i při praní. Oblečení je formuje a navrženy tak, aby sedět bez utahování. Je toho mnoho v sukni. Má sladký kulatý výstřih a jemné rukávy.

Maxi Dress With White Polka Dots

Oblečení je poměrně krátká a jde to dobře s legínami nebo capri kalhoty. Lze samozřejmě také použít s punčocháče nebo holé nohy. Krásné tmavomodré šaty s záhybů a drapérie. Velmi krásné tmavě modré růže šaty od nordstrom.

Oblečení se vyrábí v lahodný málo těžkých úsek kvality které spadají opravdu příjemný na těle, a že se cítí velmi pohodlné na nošení. Šaty se formuje, a má opravdu dobrý fit s krásnou záhybů a zavěšovat na předním dílu.

10 Úno

Krásný Vintage šaty s Spící kráska Motif

Velmi krásné a romantické 50s oblečení v zbrusu nový tisk, vydané v prosinci 2015. Tady jsme si o Šípkové Růžence. Jemné růžové pozadí s velkým srdcem růží v různých odstínech, je to dobrodružství.

Šaty má klasický a velmi elegantní tvar, kde těsný top má rovný výstřih vpředu i vzadu. Vzadu je skrytý zip a má klasický 30 délka těsně pod kolena.
Beautiful Vintage Dress With Sleeping Beauty Motif Vintage Evening Dress Solid Color Off-the-shoulder
Chcete zvýraznit sukní, možná budete chtít dát luxusní Tyl spouštěna. Šaty je vyroben z těžké bavlny satén s trochou roztáhnout tak, aby mohl dát jim trochu a sedí velmi dobře.

09 Úno

Jednoduché těhotenské šaty vzor

Sladký jednoduché šaty v pěkný Fialový odstín pro mateřství

Nazýváme Bestaah styl, když otvor je lemován jemné krajky s třásněmi. V dolní části otvor jsou elastické, který dělá šaty sedí tady.

Šaty je, samozřejmě, bez rukávů, kulatý výstřih a krátké oboustraně, která uzavírá s jemné zlaté tlačítko. Tvar je trochu ve tvaru A, délka je těsně nad kolena a existuje jediný záhybů na zadní straně, který poskytuje navíc šířku.

Kromě toho oblečení, pěkné, lesklé pod šaty, což je příjemné na pokožce.

Maternity Formal Dress

Těhotenské šaty s krásnou růží ve světlé barvy na černém pozadí

Oblečení je formuje a zdůrazňuje ženské tvary. Vyrábí se v dobrých silné bengalin kvality tak, aby to také samy i když sedí blízko k tělu.

Má klasická tužka sukně, která jde až pod kolena. Šaty má ukrytým zip na zádech a jemné krátké rukávy. Pro více informací navštivte bestaah.com.

Maternity Prom Dress

 

08 Úno

Krásný smetanový barevné šaty s růžovými růžemi ve stylu 50

Zcela nový model pro léta 2015.
Tato krásná 50s oblečení je smetana, barevné s velkými růžovými růžemi.

Navržena v klasickém 50 stylu, se spoustou plnosti v sukni a sukni, která vede těsně pod kolena.

Plus Size Mini Dress Half Sleeves

Vyplněním tohoto oblečení přichází opravdu po jeho pravici. Šaty má bavlněná spodnička s lemem tylu. Tady není třeba kupovat samostatný Tyl k získání krásné 50s tvar.

Oblečení je vyrobeno z kvalitní těžké bavlny s úsekem. Lemují celé šaty 100 % bavlna, díky krásné pohodlné nošení. Upozorňujeme však, že neexistuje žádný úsek v ostění, tak spadáte mezi dvěma velikostmi, měli byste si vybrat velký v tomto modelu, spíše než malé.

Šaty má velmi lichotivé výstřih a krátké rukávy. Více informací na http://www.hoticle.com/cs/cat/plus-size-dresses-with-sleeves/

05 Úno

Černé šaty s květy, zlatá krajka

Velmi pěkné dvouvrstvá Bridgat šaty s šifonu a krásný zlatý květinové krajky. Šaty má dlouhé rukávy a je pod šaty ve světle černého šifonu.

Black Dress With Golden Lace Flowers

Krásná blondýna, který je vnější vrstva, končící v tip na levé straně, obě přední a zadní. Poněkud delší spodnička, končí také hroty do dolního okraje. A tímto udělují velmi nóbl a klasické detail.

Read More