14 feb

Plus Veľkosť šaty s čiernobielu tlač

Super mäkké šaty s krásnym vzorom čiernej a bielej.

qunzi má veľmi Meniny vašimi očami na vodopád efekt v krku tak, aby to pekne padá poprsie.

Village Printed Plus Size Chiffon

Je to forma-sedieť a uľahčujú záclonky v žalúdku diel camouflerende.

Vyrobené v pekný mäkký a elastický šifón, tak to je super pohodlné na nosenie. Len na skok.

Uvedomte si, že ciele ako vždy strechu, kde je šaty položené na stôl. Tento model je navrhnutý tak, aby sedieť a materiál je elastický.

13 feb

Dlhé tmavé fialové Maxi šaty s záhybov a vrecká

Veľmi pekné dlhé maxi šaty v lahodnej viskóza jersey.

Viskóza je dres neuveriteľne dobrý základných materiálov. Má vynikajúce ťažký pocit, a je veľmi pohodlné na nosenie. Patrí naozaj pekne na nepúšťa vlákna telo, a tak to nie.

Šaty tu veľmi pekný ženský strih zvýrazní ženské telo tým najlepším spôsobom. To je pomerne dlhá a má dlhé rukávy. Má krásny okrúhly výstrih so širokým ostrím. Na prednej strane existuje veľa záťaže, ktorá robí naozaj pekné šaty padá. A tak som dva cheat-vrecká po stranách.

V tejto šaty je ženský a pohodlný. A dostanete šaty vo vysokej kvalite, ktorú si môžete vychutnať dlhú dobu.
Naozaj roztomilé svetlo modré šaty s krásnym písmom s červené a ružové ruže. Šaty má veľmi vhodný rám výstrih s ružovej stužky a odnímateľný ružové lúk.

Má malé krídlo rukávy aj so žiarivo červené stužky. Sukňa má veľmi dosah a šaty si super pekný tvar. Ak ste dal v jednom z našich luxusných tylu sukne pod.

Šaty, však môže byť použitý aj bez krehký a sú tak len viac utlmený 60 výrazu.

12 feb

Sivá Jersey šaty s rolák

Krásne šaty vyrobené v kvalite, ľahké a mäkké šedej jersey. Tu jeden profil tvare easy-line, to určite nie je príliš tesný ani príliš voľná. Šaty má pekný rolák. Obojok je v dvojitej vrstvy a jemne a pekne.

Jednoduchý a veľmi použiteľné šaty. Nosiť legíny a pančuchy. A značky, ak je to potrebné. petticoat pod tak ešte krajšie.
Sivé šaty s čipkou
Pekné šaty Veto v jednoduché a ešte trochu surové design. Šaty sa zaoberá chutné mäkké plain Jane viskózy. Má jemné detaily s Čierna čipka na recepcii kus a cez ramená. A dve čierne švy dole predné kus a čierne švy ceste nadol doprostred na zadnej panel.

Výstrih je guľatá, s sivé orámovanie. A rukávy sú 3/4 dlhé. Šaty ide tesne nad kolená sú zaoblené predné a späť a klesá pod kolenom. Použitie ako to je, keď je pekné počasie, alebo dať tie cool čiernej džínsové legíny pod, keď sa dostane v pohode.

11 feb

Maxi šaty s bielou Polka Dots

Klasická červená krása šaty biele bodky. Šaty sú z wholesaleably.com, je navrhnutý a šité v Číne. Je to naozaj dobrá zručnosť a kvalita je horná zárez.

Vyrába sa v kvalite lahodné organické bavlnenej, že obaja sú veľmi pohodlné na nosenie, a to udržuje farbu a tvar aj v umyť. Šaty sú brloh-kovanie a navrhnuté sedieť bez sprísnenie. Tam je veľa v sukni. Má guľatý výstrih a rukávy jemné sladké.

Maxi Dress With White Polka Dots

Šaty sú pomerne krátke a ide to aj s legínami alebo capri nohavice. To samozrejme tiež možno pančuchy alebo holé nohy. Krásna modrá Navy šaty s záhybov a záclonky. Veľmi krásne námornícka modrá ružové šaty od nordstrom.

Šaty sa v chutné malý ťažký úsek kvality, ktoré patria naozaj pekné na tele, a že sa cíti veľmi pohodlné na nosenie. Šaty sú brloh-kovanie a má naozaj dobré fit s krásnou záhybov a záclonky na recepcii kus.

10 feb

Krásne Vintage šaty so spánkom krása motív

Veľmi pekné a romantické 50s oblečenia zbrusu nový písmom, vydaná v decembri 2015. Tu sa dostávame k myslieť na Šípková Ruženka. Jemné ružové pozadia s veľkým srdcom ruží v rôznych odtieňoch, je ako dobrodružná.

Šaty má klasické a veľmi elegantný tvar, kde priliehavé top má rovno výstrih prednej a zadnej strane. Vzadu je skrytý zips a má klasické 30 dĺžka tesne pod kolena.
Beautiful Vintage Dress With Sleeping Beauty Motif Vintage Evening Dress Solid Color Off-the-shoulder
Chcete zvýrazniť sukňou, možno budete chcieť dať luxusný tylu beží pod. Šaty sú vyrobené z ťažkej bavlna satén s trochu pretiahnuť tak, aby im trochu a sedia veľmi dobre.

09 feb

Vzor jednoduché tehotenské šaty

Sladká jednoduchá šaty pekný fialový odtieň pre materské

Nazývame Bestaah štýl, pri armhole je lemovaný jemné čipky s strapce. V dolnej časti armhole sú elastické, ktorá robí šaty sedí takmer tu.

Šaty sú, samozrejme, bez rukávov, s okrúhlym výstrihom a krátke placket, ktorá uzatvára jemné zlaté tlačidlom. Tvar je trochu tvare A, dĺžky je tesne nad kolená a neexistuje jednotný záhybov na zadnej strane, ktorý poskytuje extra šírke.

Okrem toho šaty pekné, lesklé pod šaty, ktoré je pohodlné na pokožke.

Maternity Formal Dress

Tehotenské šaty s krásnou ruží vo veselých farbách na čiernom pozadí

Šaty sú brloh-kovanie a zdôrazňuje ženskej formy. Vyrába sa v kvalite, dobrej silnej bengalin tak, že ho tiež môžete sami, aj keď sedí blízko tela.

Má klasický ceruzkou sukne, ktorá ide pod kolená. Šaty má ukrytým zips na chrbát a jemné krátke rukávy. Pre viac, navštívte bestaah.com.

Maternity Prom Dress

 

08 feb

Krém krásne farebné šaty s ružových ruží v štýle 50 rokov

Zbrusu nový model leto 2015.
Táto krásna 50s oblečenia je krém farebný s veľké ružové ruže.

Je navrhnutá v klasickom 50s štýle s množstvom plnosti v sukni a sukne, že ide tesne pod kolená.

Plus Size Mini Dress Half Sleeves

Vyplnením tejto šaty príde naozaj na svoje právo. Šaty má bavlny petticoat s lemom tylu. Tu nie je potrebné kupovať samostatné tylu ocitol na krásnej 50s tvar.

Šaty sú vyrobené z ťažkej bavlnené kvalitné úsek. Celého odevu je lemovaná 100% bavlna, to je krásne, pohodlné nosenie. Upozorňujeme však, že neexistuje žiadny úsek v sliznici, tak budete patriť medzi dve veľkosti, mali by ste zvoliť veľký tento model, skôr než malé.

Šaty má veľmi lichotivé výstrih a krátke rukávy. Viac na http://www.hoticle.com/sk/cat/plus-size-dresses-with-sleeves/

05 feb

Čierne šaty s kvetmi zlatej čipky

Veľmi pekné šaty dvojvrstvový Bridgat s šifónu a krásne zlaté kvetinová čipka. Šaty s dlhými rukávmi a tam je ako pod šaty v ľahkých čierny šifón.

Black Dress With Golden Lace Flowers

Krásna blondínka, ktorá je najvzdialenejšie vrstvu koncovkou tip na ľavej strane oboch vpredu a vzadu. Trochu dlhšie petticoat končí aj hroty na dolnom okraji. A udeľovať veľmi elegantné a klasické detail.

Read More